چگونه سامسونگ اکانت بسازیم

Rate this post

چطور سامسونگ اکانت بسازیم

سامسونگ اکانت ؛ برای دسترسی به بسیاری از سرویس های سامسونگ باید یک اکانت سامسونگ بسازید.

علاوه بر یک اکانت گوگل، بسیاری از سازندگان تلفن های هوشمند شما را به استفاده از اکانت های کاربری

خود که اغلب از قابلیت ها و خدمات بیشتری برخوردار هستند نیز تشویق می کنند.

از طریق اکانت سامسونگ به سادگی می توانید به سرویس های مختلف سامسونگ مانند

برنامه های سامسونگ، سامسونگ دایو (Samsung Dive) و سایر سرویس های متنوع دیگر سامسونگ دسترسی پیدا کنید.

زمانی که به یک اکانت سامسونگ می پیوندید می توانید بدون نیاز به ساخت اکانت های

اضافه یا عضو شدن در آن ها از تمامی سرویس های سامسونگ بهره ببرید.

قابلیت های مهم سامسونگ اکانت

ساخت یک اکانت سامسونگ قابلیت های متعددی را بر روی گوشی شما فعال می کند که برخی از این قابلیت ها با تلویزیون و کامپیوتر نیز ست هستند. با فعال کردن حساب سامسونگ اکانت شما میتوانید به قابلیت های زیر دسترسی داشته باشید که در ادامه برای تک تک آنها توضیح و آموزش خواهیم داد.

 • پیدا کردن تلفن همراه
 • پاک کردن، قفل کردن یا بازکردن تلفن همراه از راه دور
 • میتوانید از نرم افزار های اختصصی سامسونگ استفاده نمایید
 • میتوانید از فایل های خود پشتیبان بگیرید

 

سامسونگ اکانت و Find My Mobile (دستگاهم را پیدا کن)

این قابلیت یکی از مفیدترین قابلیت های سامسونگ اکانت است. Find My Mobile این امکان را برای شما فراهم می کند که گوشی خود را ثبت کنید و درصورت گم شدن، آن را ردیابی کنید. زمانی که پیگیر گوشی گم شده خود هستید می توانید آن را از راه دور قفل کرده و یا زنگ گوشی را به صدا دربیاورید (اگر فکر می کنید گوشی در همین نزدیکی است).

درصورتی که فکر می کنید دیگر گوشی خود را نخواهید یافت می توانید هرگونه داده ی حساس یا خصوصی را از راه دور پاک کنید. امروزه تلفن های همراه برای اشخاص اهمیت زیادی دارند که در نتیجه، این قابلیت به تنهایی می تواند یک دلیل معقول برای ساخت یک اکانت سامسونگ باشد.

 

سامسونگ اکانت و قابلیت Family Story

Family Story این امکان را برای شما فراهم می کند تا تصاویر و رویدادهای روزانه را با اعضای گروه خود به اشتراک بگذارید. گروه های Family Story یک کانال ارتباطی برای گروه کوچکی از افراد (تا بیش از 20 نفر) ایجاد می کنند. می توانید تصاویری از لحظات به یاد ماندنی خود را با اعضای گروه به اشتراک بگذارید.

تصاویر می توانند زمان بندی شوند و شما می توانید از دیدن این تصاویر برای یادآوری لحظات دلپذیر خود لذت ببرید. برای استفاده از این امکانات باید برنامه ی Family Story را بر روی گوشی خود دانلود کنید.


بیشتر بخوانید : چطور دوتا واتساپ داشته باشیم


سامسونگ هاب (Samsung Hub)

همانند گوگل پلی، سامسونگ هاب یکی از فروشگاه های سامسونگ است که امکان دسترسی به موزیک ها، فیلم ها، بازی ها، کتاب های الکترونیکی و حتی محتویات آموزشی را نیز برای شما فراهم می کند. برای دسترسی به این فروشگاه باید عضو اکانت سامسونگ شوید.

زمانی که عضو شدید می توانید محتویاتی که می خواهید را به سرعت جستجو کنید. محتویات جالبی در سامسونگ هاب وجود دارند که برخی از آن ها مخصوص دستگاه های سامسونگ می باشند.

سامسونگ اکانت

آموزش ساخت سامسونگ اکانت بر روی کامپیوتر

 • می توانید با استفاده از گوشی یک اکانت بسازید اما این کار به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر نیز امکان پذیر است.
 • در کامپیوتر مرورگر را باز کنید و وارد آدرس account.samsung.com شوید. در این صفحه فهرستی را مشاهده می کنید که تمامی قابلیت های اکانت سامسونگ را معرفی کرده است.
 • روی SIGN UP NOW کلیک کنید.
 • در صفحه ی بعد Terms&Condition(شرایط)،Terms of Service(شرایط سرویس)،و Samsung Privacy Policy ( حفظ حریم خصوصی سامسونگ)را مطالعه کنید. سپس روی AGREE کلیک کنید. اگر با شرایط موافقت نکنید نمی توانید روند ساخت اکانت را ادامه دهید.
 • فرم عضویت را با وارد کردن آدرس ایمیل، انتخاب یک پسورد و تکمیل برخی اطلاعات پروفایل را کامل کنید.
 • گرینه ی Next را انتخاب کنید.
 • تمام. حالا می توانید با اعتبارنامه ی جدید خود وارد اکانت سامسونگ شوید.

 

آموزش افزودن اکانت سامسونگ به روی گوشی

 • اگر می خواهید یک اکانت سامسونگ را به گوشی گلکسی خود اضافه کنید، می توانید این کار را به سرعت و سهولت از بخش Add Account در تنظیمات اصلی انجام دهید.
 • تنظیمات اصلی برنامه را بر روی گوشی خود باز کنید و به بخش Accounts بروید. در این جا اکانت هایی را که جدیدا بر روی گوشی شما فعال بوده اند (فیس بوک،گوگل،Dropdox و…) را مشاهده می کنید.
 • روی گزینه ی Add Account ضربه بزنید.
 • فهرستی از تمامی اکانت هایی را که می توانند بر روی گوشی شما ایجاد شوند مشاهده می کنید. در کنار اکانت های فعال یک نقطه ی سبز رنگ و در کنار اکانت های غیر فعال یک نقطه ی خاکستری وجود دارد. روی گزینه ی Samsung Account (سامسونگ اکانت) ضربه بزنید (برای ادامه ی روند انجام کار باید به وای فای یا داده ی تلفن همراه خود وصل شوید)
 • .در صفحه ی اکانت سامسونگ روی Create new account ضربه بزنید سپس باید شرایط هر سرویس موجود سامسونگ را بپذیرید. در صورت عدم پذیرش ادامه ی انجام کار ممکن نیست.
 • جزئیات خود را در فرمی که در صفحه ی بعد مشاهده می کنید، وارد کنید. شما باید آدرس ایمیل، پسورد، تاریخ تولد و نام خود را وارد کنید.
 • هنگامی که فرم تکمیل شد روی Sign up ضربه بزنید.

 

منبع : سامسونگ یار

 

 

 

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوارکناری کشویی